Підшипники SKF фірмові (швеція)

Підшипники SKF фірмові (швеція)

Товарів у наявності: 55

SKF / strong - міжнародна промислова група, представлена ​​в 130 країнах світу. SKF є світовим лідером з виробництва підшипників і одним з найбільших виробників підшипникової сталі. SKF також займає лідируючі позиції у виробництві еластомерних ущільнень. / P

Компанія SKF / strong (Svenska Kullagerfabriken) була заснована в 1907 році в Швеці...

SKF - міжнародна промислова група, представлена ​​в 130 країнах світу. SKF є світовим лідером з виробництва підшипників і одним з найбільших виробників підшипникової сталі. SKF також займає лідируючі позиції у виробництві еластомерних ущільнень.

Компанія SKF (Svenska Kullagerfabriken) була заснована в 1907 році в Швеції після винаходу інженером Свеном Вінгквіст (Sven Wingquist) Самоустановлювальні дворядного шарикопідшипника.

Вже понад 90 років SKF є новатором в області створення конструкцій підшипників. Віхи технічного вдосконалення підшипників SKF починаються від першого Самоустановлювальні шарикопідшипника до підшипникових вузлів "HUB", потім переходять до тороідальним підшипників "CARB", a сьогодні - до серії ролико-сферичних підшипників "Explorer", що дозволяють встановити нові світові стандарти на довговічність і працездатність даного типу підшипників.

Сьогодні SKF має 80 заводів і 150 торгових компаній, розташованих по всьому світу, де в даний час працює 41 тисяча співробітників. З кожних 100 підшипників, які використовуються в світі - 20 підшипників з маркою "SKF".

Сьогодні SKF випускає 600 мільйонів підшипників в рік (або 19 підшипників в секунду). Найменший - 1 грам, найбільший - 55 тонн. Асортимент продукції охоплює 95% існуючих в світі типорозмірів підшипників.

SKF виготовляє підшипники в Аргентині, Бразилії, Франції, Китаї, Німеччині, Україні, Індії, Індонезії, Італії, Японії, Кореї, Малайзії, Мексиці, Нідерландах, Польщі, Південній Африці, Іспанії, Швеції , Великобританії і США.

Крім високоточних підшипників SKF випускає ущільнення, змащення, прилади вібродіагностики і лазерної вивірки геометрії машин, а також інструмент для монтажу, демонтажу та експлуатації підшипників. Меньш

Докладніше
Відображено 1 - 36 з 55 товарів